Detail ponuky - nábor

Firma:
AVEC trade CZ, s.r.o.
Práca:
Pomocné práce v potravinárskom priemysle
Náplň práce:
Ponúkame dlhodobú prácu v potravinárskom priemysle v ČR pri spracovaní a výrobe mäsových výrobkov (paštét a hotových jedál) na dohodu.

  • základná hodinová mzda 60,-kč/hod + bonusy za dochádzku, bonusy za predĺženie a opakovanie turnusov.
  • +2000,- Kč sezónny bonus
  • priemerný mesačný zárobok vrátane bonusov cca 13 000 Kč.

Požiadavky:
Požadujeme:
  • zodpovedný prístup k práci,
  • spoľahlivosť,
  • platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami.

Ponúkame:
  • zabezpečujeme bezplatne dopravu zo Žiliny na miesto výkonu práce,
  • bezplatné ubytovanie,
  • týždenné zálohy,
  • výplata v hotovosti ihneď po ukončení turnusu – v posledný deň práce,
  • zabezpečené teplé obedy,
  • práca v zmennej prevádzke,
  • podmienka – platný zdravotný preukaz .pre prácu s potravinami,
  • nástupy každý týždeň počas celého roka.

Miesto:
Žilina
Miest celkom:
10 (na pohlaví nezáleží)
Mzdové informácie:
mzda dohodou
Uzávierka prihlasovania:
14.09.2017 o 17:00
UPOZORNENIE: Dlhodobá brigáda, nábor záujemcov, prihláste sa.