Detail ponuky - nábor

Firma:
Rouvia
Práca:
Administratívne práce
Náplň práce:
Súkromná obchodná spoločnosť Rouvia hľadá šikovných pracovníkov na administratívnu činnosť.

Náplňou práce je hlavne emailová, telefonická komunikácia a vybavovanie osobných stretnutí s klientmi.
Práca si vyžaduje 2-4 hodiny denne.
Možnosť pracovať aj z pohodlia domova - práca na doma, flexibilná pracovná doba.

Práca je vhodná pre stredoškolákov, vysokoškolákov, rodičov na materskej dovolenke, dôchodcov a popri zamestnaní

Dlhodobá brigáda popri zamestnaní alebo ponúkame možnosť uzavrieť TPP po uplynutí určitej doby. Taktiež ponúkame možnosť práce v oblasti montáže a servisu.
Požiadavky:
Požadujeme:
Práca s počítačom
Komunikatívnosť
Zodpovednosť a chuť pracovať

Ponúkame:
Flexibilná pracovná doba.
Zľava pri nákupe našich výrobkov.
Možnosť kariérneho rastu až do 1000€.
Miesto:
Košice
Miest celkom:
10 (na pohlaví nezáleží)
Mzdové informácie:
mzda úkolová (1), 200.00 €/1
Uzávierka prihlasovania:
13.11.2019 o 23:45
UPOZORNENIE: Dlhodobá brigáda, nábor záujemcov, prihláste sa.