Sledovať ponuku práce

Firma:
Přemysl Plachý
Práca:
Práce v sklade
Náplň práce:

• Fyzicky vychystávanie tovaru k vývozu

• Vychystávanie tovaru k vývozu pomocou sceneru – systém SAP

• Zabezpečenie vykladania a nakladania tovaru pre zákazníka

• Spolupráca pri pravidelnej mesačnej inventúry skladu

• Starostlivosť o skladovacie zariadenia

• Príprava a vydávanie materiálu pre výrobu v prípade zastupovania

• Vykonávanie a plnenie ďalších úloh na príkaz nadriadeného

• Dodržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku

• Dodržiavanie BOZP a PO

Požiadavky:
Požadujeme:

- znalosti nakládky a vyklády tovaru podľa bezpečnostných pravidiel

- základná znalosť systému SAP (moduly potrebné pre činnosť spojenu s logistikou),

MS Office na základnej urovni

- obsluha vysokozdvižného vozíka (platný preukaz)

- obsluha paletového vozíka
- AJ

Ponúkame:

Miesto:
Bánovce nad Bebravou
Miest celkom:
3 (na pohlaví nezáleží)
Mzdové informácie:
mzda hodinová, 1.00 €/hod
Uzávierka prihlasovania:
07.12.2019 o 23:45