Sledovať nábor

Firma:
ALTEVITA sro
Práca:
Baliace práce
Náplň práce:
- etiketovanie tovaru pri výrobe

- kompletovanie objednávok a balenie pre kuriérske spoločnosti

- balenie trvanlivých potravín a výživových doplnkov do spotrebiteľských balení

Brigáda je vhodná aj pre študentov, absolventskú prax alebo počas MD.
Možnosť práce na kratší čas 7:00 - 13:00
Pracovisko je v Piešťanoch.
Budeme kontaktovať iba vybraných účastníkov na osobný / online pohovor

Požiadavky:
Požadujeme:

samostatnosť
manuálna zručnosť
svedomitosť
schopnosť pracovať v kolektíve
zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve

Orientácia sa v problematike zdravej výživy a aromaterapie - www.altevita.sk.
Dobrý zdravotný stav - zdravotný preukaz pre prácu v potravinárste.

Ponúkame:
firemná benefity
možnosť následného TPP
výkonové odmeny

KONTAKTUJTE nás iba na mail : office@altevia.sk
Miesto:
Piesťany
Miest celkom:
2 (na pohlaví nezáleží)
Mzdové informácie:
mzda hodinová, 3.90 €/hod
Uzávierka prihlasovania:
11.04.2021 o 01:00