Hotline: +421 (650) 44 00 00
Štvrtok, 26. november 2020, meniny má Kornel. | V ponuke máme 13 voľných miest.

Kariéra

Práca u BurzyBrigád

Práca u BurzyBrigád je náročná a plná zmien. Zmeny sú súčasťou rodiaceho sa projektu, ktorý sa prispôsobuje prostrediu. Ponúkame vynikajúce pracovisko a na oplátku očakávame od našich zamestnancov to najlepšie. Kultúra v našej spoločnosti je neformálne tvarovaná mladými ľuďmi a je prispôsobená otvorenej hovorovej komunikácii. Podporujeme politiku otvorených dverí.

Veríme, že otvorenosť a dialóg vedú k rozvoju nových nápadov a vylepšení. Inými slovami, názory a pohľady budú vypočuté.

Naši zamestnanci majú aktívnu zodpovednosť za rozvoj svojej práce - a preto podporujeme ich  rozvoj vo vzdelávaní v najvyššej možnej miere. 

Naším cieľom je vytvoriť inšpiratívnu a tvorivú spoločnosť s dynamickými zamestnancami, ktorí sú cieľ – orientovaní. Jediný spôsob, ako dosiahnuť tento cieľ, je spojiť sily a urobiť to spoločne.

Výberový pohovor u nás

Po obdržaní Vašej žiadosti o pracovnú pozíciu Vám počas niekoľkých dní odošleme odpoveď, že sme obdržali Vašu žiadosť. Ak ste požiadali o konkrétnu pozíciu, ktorú sme zverejnili na našom portáli, a Váš profil vyhovuje našej spoločnosti, pozveme Vás na osobný pohovor. Na pohovore budete mať šancu dozvedieť sa viac o práci a my budeme mať príležitosť opýtať sa pár otázok, kde sa dozvieme viac o Vašej kvalifikácii.

Ak budete vybraný,  postúpite do druhého kola spolu s jedným, alebo dvoma kandidátmi. Na druhom pohovore, sa bude posudzovať praktická stránka, vykonajú sa písomné testy. Dĺžka tohto pohovoru bude dlhšia ako tá prvá. Každý, kto bol pozvaný do druhého kola pohovorov, dostane spätnú väzbu aj v prípade, že nebol vybratý.

V našom výberovom konaní používame rôzne testy. V hodnotení nikdy neposudzujeme testy samostatne, ale sú súčasťou celkového obrazu o Vás ako kandidátovi a potencionálnom zamestnancovi.