Hotline: +421 (650) 44 00 00
Štvrtok, 26. november 2020, meniny má Kornel. | V ponuke máme 13 voľných miest.

Novinky

V septembri 2010 prvýkrát v slovenskom internete bolo možné vyhľadať brigádu alebo brigádnika na pracovnom portáli burzabrigad.sk.

Burzabrigad.sk chce byť iná. Jej ambíciou je stať sa miestom, na ktorom si vždy nájdete svoju brigádu. Miestom, ktoré Vám vyrieši otázku, kde nájsť brigádnika. Veríme, že Burzabrigad.sk spĺňa tieto očakávania aj tým, že prináša do sveta brigád aktuálnosť. Naše brigády sú vždy "čerstvé", voľné a aktuálne. Burzabrigad.sk priniesla do sveta brigád jednoduchosť a interaktivitu a možnosť byť stále s Vami kedykoľvek, nech ste kdekoľvek. Burzabrigad.sk za posledné 4 roky spoločnej práce spojila viac ako 26.000 ľudí s prácou - brigádou. Burzabrigad.sk aktívne pomohla zrealizovať množstvo brigádnických pozícií. Snažíme sa, aby sme napredovali neúnavne ďalej a pomohli Vám tak zjednodušiť a zefektívniť hľadanie voľných pracovných miest alebo pracovníkov. Vieme, že stále sa máme ešte v niečom zdokonaliť a v niečom sa máme polepšiť. Náš úspech je aj Vašim úspechom, Vaše dôvera nás zaväzuje a súčasne aj povzbudzuje do ďalších rokov, veď 26.000 brigádnikov a 557 firiem nám už dôveruje. To je vizitka  našej práce a preto neváhajte a pridajte sa do nášho tímu.

Vaša burzabrigad.sk

Najnovšie referencie

Personálny asistent na portáli BB nám pomáha uľahčíť prácu v našej dynamickej spoločnosti. Systém je jednoduchý a prehľadný. Ušetrí nielen čas našich zamestnancov, námahu, ale aj náklady na telefóny, ktoré sme vynakladali na zabezpečenie operatívnej pracovnej sily. Personálny asistent zefektívňuje našu prácu aj tým, že vieme špecifikovať skupinu produktívnych brigádnikov, ktorí majú aktuálne údaje o voľných pracovných príležitostiach.

Renáta Vozárová
HR Operation manager SR
TESCO STORE SR a.s.

Naša spolupráca so spoločnosťou burzabrigad.sk trvá pár mesiacov, pričom využívame obsadzovanie brigádnických pozícii pre náš biznis. Spolupracovať s personálnou agentúrou pre nás znamená najmä zjednodušiť si prácu. Veľkým prínosom je rýchlosť, jednoduchosť a spoľahlivosť pri zadávaní a následnom výbere brigádnikov. Služby tejto spoločnosti môžeme len odporučiť.

Mgr. Zuzana Amtmann
HR Manager
Direct Parcel Distribution SK s.r.o.

Na jeseň minulého roku sme obdržali ponuku emailom na služby spojené s vyhľadávaním nových brigádnikov. Túto službu sme prvýkrát využili ihneď na začiatku tohto roku. Bola som milo prekvapená starostlivosťou, telefonátmi a emailami aj po ukončení inzercie a jasne podaných všetkých informácií. Chcem zdôrazniť túto firmu, akým spôsobom pracujú, hlavne v dnešnej dobre, kedy žiaľ chýba nasadenie berúc ho ako samozrejmosť. Vrelo odporúčam poskytované služby pre získanie brigádnikou firmou Burza brigad.

Katarína Zvaríková
Majiteľ spoločnosti
Katarína Zvaríková - DEAS

So spoločnosťou Burza brigád sme začali spolupracovať hneď na začiatku ich nástupu na trh práce a naša spolupráca trvá doposiaľ. V prvom rade by som chcel vyzdvihnúť ich profesionálny prístup pri hľadaní brigádnikov na zabezpečenie potrebných činností nášho futbalového klubu. Zvlášť oceňujem rýchlosť a kvalitu spolupráce, dodržanie dohodnutých podmienok, ako aj ich kreativitu pri individuálnych riešeniach potrebných v dnešnom hektickom prostredí. Teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Ján Úkrop
Bezpečnostný manažér
MŠK Žilina, a.s.